Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Znowu serwer SkallCraft, brak Maszyny Dedykowanej.


Dawid...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć...Znowu zajawka na serwery, ale jest mały problem. Pieniądze są, wszystko jest. Czas na maszyne! Patrzę OVH.pl, serwery odpalają dopiero po Swiętach (Nie chce mi sie czekać). Hetzner, bardzo drogo, się nie opłaca. Sored? Też mnie nie ciekawią takie oferty. Gdzie mogę dostać maszynę, która nie będzie za droga. (100-200zł) Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam! Dawid. Normalne odpowiedzi będę nagradzał lajkami. :D

 

Opublikowano

 

https://www.sprintdatacenter.pl/

Nic innego, tylko SPC! ;)

Świetne firewalle sprzętowe, blackholding, mocne dedyki, bardzo dobry support, wszystko tak jak powinno być. :-)

W tej chwili jedyny warty polecenia hosting dedyków, OVH przy dotychczasowej ofercie było gorsze niż SPC, dodatkowo klientów nie raz traktowali jak śmieci.

Tylko SPC, lub jakieś markowe maszyny DELLa - wtedy dopiero jest moc, ale to już większy wydatek.

Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania pisz PW.

 

Pozdrawiam.

1385994001-U1054196.png

Opublikowano

@up za 200 zł można mieć nie najgorszego dedyka (na ovh "są" od 15 zł.. ;P)

@top polecam SDC

https://www.sprintdatacenter.pl/

Jeśli coś cie interesuje dot. hostingu pytaj pw :)

Ew. Umiem się dobrze targować więc mógłbym ci pomóc ustalić dogodną cenę ;) Jeśli tylko chcesz pisz pw.

Opublikowano

Zostalo ci SprintDataCenter, maszyny i support sa ok, ale ich firewall i lacze to tragedia...

Masz tsa na ich dedyka = Panu podziekujemy

serwer ma wiekszy ruch = wykryto ddos, panu podziekujemy, wycinamy cie :)

Tak to u nich w skrocie wyglada :p

 

//mialem tam sporo maszyn i na kazdej tak bylo :)

Serwery:
-SkyBlock.PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...